MGYSZ - Program

Figyelem!

A jegyzőkönyvek egy új böngésző ablakban jelennek meg, de ehhez a felugró ablakokat (pop-up windows) engedélyezni kell a böngészőkben.

Add meg, hogy mikortól és hány napra előre kéred a programot. Kereshetsz a csapat neve, a korosztály és nem szerint is.

Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
09:00
OHC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BKG DSE
Magyar Női Műfüves Bajnokság, NB1, Női
7. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
10:00
AGySE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BKG DSE
Magyar Női Műfüves Bajnokság, NB1, Női
8. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
11:00
OHC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AGySE
Magyar Női Műfüves Bajnokság, NB1, Női
9. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
12:00
BKG DSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AGySE
Magyar Női Műfüves Bajnokság, NB1, Női
10. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
13:00
AGySE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OHC
Magyar Női Műfüves Bajnokság, NB1, Női
11. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
14:00
BKG DSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
OHC
Magyar Női Műfüves Bajnokság, NB1, Női
12. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
16:00
Szent László Gimnázium DSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Építők HC
Magyar Utánpótlás Bajnokság 2020-2021, U19, Vegyes
4. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
17:00
Építők HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soroksár HC
Magyar Utánpótlás Bajnokság 2020-2021, U19, Vegyes
5. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
18:00
Soroksár HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szent László Gimnázium DSE
Magyar Utánpótlás Bajnokság 2020-2021, U19, Vegyes
6. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
09:00
Soroksár HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grassalkovich HC
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
7. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
10:00
Építők HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szt. László GDSE
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
8. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
11:00
Grassalkovich HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Építők HC
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
9. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
13:00
Építők HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szt. László GDSE
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
2. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
13:00
Soroksár HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szt. László GDSE
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
10. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
14:00
Építők HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soroksár HC
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
11. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország
15:00
Szt. László GDSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grassalkovich HC
Magyar Felnőtt Férfi Műfüves Bajnokság, NB1, Férfi
12. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportpálya, Budapest, Magyarország