MGYSZ - Program

Figyelem!

A jegyzőkönyvek egy új böngésző ablakban jelennek meg, de ehhez a felugró ablakokat (pop-up windows) engedélyezni kell a böngészőkben.

Add meg, hogy mikortól és hány napra előre kéred a programot. Kereshetsz a csapat neve, a korosztály és nem szerint is.

Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
13:15
Soroksári HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Építők HC
Magyar Utánpótlás Bajnokság 2018-2019, U14, Vegyes
1. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportcentrum, Budapest XIV., Magyarország
14:15
Soroksári HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Grassalkovich Soroksári HC
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Férfi
1. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportcentrum, Budapest XIV., Magyarország
Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
13:15
Soroksári HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Piros-Fehér HC
Magyar Utánpótlás Bajnokság 2018-2019, U14, Vegyes
2. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportcentrum, Budapest XIV., Magyarország
14:15
Építők HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Soroksári HC
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Férfi
2. mérkőzés
JV:
Varga Zoltán Sportcentrum, Budapest XIV., Magyarország
Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
10:00
Olcote HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AGYSE
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
1. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
11:15
Szent László Gimnázium DSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
BKG DSE - Fasor
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
2. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
14:00
AGYSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szent László Gimnázium DSE
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
3. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
15:15
BKG DSE - Fasor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Olcote HC
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
4. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
Idő Hazai csapat Vendégcsapat Bajnokság
10:00
BKG DSE - Fasor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
AGYSE
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
5. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
11:15
Olcote HC
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szent László Gimnázium DSE
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
6. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
14:00
AGYSE
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Olcote HC
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
7. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország
15:15
BKG DSE - Fasor
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szent László Gimnázium DSE
Magyar Bajnokság 2018-2019, NB1, Női
8. mérkőzés
JV:
Metro Sporttelep, Budapest XVI., Magyarország