A keresés a cikk rovatnevében, címében, szerzőjének nevében, az absztraktjátban és a szövegében történik.

Edzőmeccsen a férfi válogatott
 1433
A Magyar Férfi Gyeplabda Válogatott felkészülése célegyenesbe érkezett. A csapat havonta vesz részt komolyabb mérkőzéseken, barátságos edzőmeccseken. Május 14-én Szlovákiában játszottak a fiúk. (Szlovákia - Magyarország 3 - 1 a szerk.)

A felek a gólhelyzetek számát tekintve egyenrangúnak bizonyultak, azonban a szlovákok játékán látszott, hogy már régóta van műfüves pályájuk. A magyar csapat elfáradt a meccs végére az egy osztállyal feljebb játszó ellenfél ellen.

Góllövőnk (Olasz Balázs) már az első percben megszerezte a vezetést, csapattársa (Anton Schumacher) bravúros megindulása majd gyors gólpassza segítségével. Az egyenlítés egészen a tizedik percig váratott magára. A meccs végül 1:3-as eredménnyel zárult, szlovák ellenfelünk javára.

A játékkép nagyon pozitív volt, többen is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak. A jelenlévők maximálisan odatették magukat. A csapatot a későbbiekben több játékos is fogja még erősíteni (a tegnapi meccsre összesen három cserével érkeztünk).